moskitiery Chodzież

Wiosna za oknami, a wraz z nią powraca dylemat: jak skutecznie ochronić wnętrze swojego domu przed natrętnymi owadami? Na rynku dostępnych jest wiele produktów, które w rzeczywistości nie spełniają swojego zadania albo ich działanie jest krótkotrwałe.
Najskuteczniejszym i najbardziej funkcjonalnym rozwiązaniem są moskitiery montowane na oknach i drzwiach balkonowych czy tarasowych. 

Co istotne, produkty te stanowią, również skuteczne zabezpieczenie przed zanieczyszczeniami pochodzącymi z zewnątrz, przy równoczesnym zapewnieniu dostępu do światła dziennego i dopływu świeżego powietrza.
Firma Aluprof oferuje pełną gamę systemów moskitier dopasowanych do potrzeb użytkowników.
W bogatej ofercie znajdują się trzy typy moskitier ramkowych: stałe (MRS i MRSZ), otwierana
(MRO) i przesuwna (MRP), moskitiery zwijane MZN i MZH montowane niezależnie do stolarki
okiennej oraz moskitiery plisowane MPH HARMONY i MPH HARMONY VERTI.

MOSKITIERA PLISOWANA (MPH HARMONY)

Rozwiązanie przystosowane do montażu na drzwiach tarasowych czy wnękach balkonowych. Jego główną zaletą jest zapewnienie oszczędności miejsca, pozwalając na optymalne wykorzystanie powierzchni. Cechą charakterystyczną tego produktu jest zastosowanie specjalnej
plisowanej siatki, która podczas zamykania układa się w harmonijkę i chowa w profilu bocznym. Zaletą tego rozwiązania jest także niski próg, który nie utrudnia w żaden sposób swobodnego
przechodzenia.

MOSKITIERA RAMKOWA PRZESUWNA (MRP)

Produkt ten ma przede wszystkim zastosowanie w dużych, przeszklonych wnękach balkonów, tarasów oraz ogrodów zimowych. Moskitiera ma możliwość montażu w układzie wielorzędowym. Dzięki zastosowaniu rozwiązania niskiej szyny jezdnej doskonale współpracuje ona z drzwiami przesuwnymi, w których zastosowano tzw. niski próg.

MOSKITIERA RAMKOWA OTWIERANA (MRO)

Produkt ten został zaprojektowany głównie z myślą o zastosowaniu na drzwiach balkonowych. Dostępne są dwa warianty otwierania: ergonomiczny i estetyczny uchwyt lub specjalnie wyprofilowany profil łączący umożliwiający zamykanie i otwieranie moskitiery zarówno od
wewnętrznej jak i zewnętrznej części skrzydła.

MOSKITIERA ZWIJANA (MZH)

Jest to nowoczesne i bardzo funkcjonalne rozwiązanie zaprojektowane głównie z myślą o montażu na oknach dachowych,  co gwarantuje możliwość ochrony poddaszy przed obecnością insektów. Zapewnia to innowacyjne rozwiązanie, pozwalające na zablokowanie listwy dolnej na oknach dachowych od wewnętrznej strony.

MOSKITIERA RAMKOWA STAŁA (MRS I MRSZ)

Jest to doskonałe rozwiązanie dla pomieszczeń, w których potrzebujemy regularnej ochrony, jak np. sypialnia, łazienka czy pokój dziecięcy. Produkt jest montowany na zewnętrznej stronie ramy
okiennej. Możliwość zastosowania na oknach drewnianych i PVC (wariant MRS) oraz na zlicowanych oknach aluminiowych (MRSZ)

Moskitiery są doskonałym rozwiązaniem, które zwiększa komfort przebywania w danej powierzchni. To szczególnie istotne narzędzie wśród osób posiadających uczulenie na jad skrzydlatych owadów, takich jak osy i pszczoły. Jednocześnie dobrze się prezentują, a więc nie zepsują wyglądu naszego domu. To nie wszystko, ponieważ stanowią bardziej skuteczną i wbrew pozorom tańszą alternatywę dla preparatów chemicznych, którymi pryska się okolice okien. Przede wszystkim nie na wszystkie owady to zadziała, a do tego może negatywnie wpływać na zdrowie domowników. Poza tym pryskanie należy powtarzać cyklicznie, by specyfiki działały skutecznie, co jednocześnie wiąże się w ciągłymi wydatkami. Zamiast tego moskitiery będą inwestycją, która sprawdzi się nie tylko w stu procentach, ale i przez długie lata.

Moskitiery w Chodzieży

Zapewniamy, że proponowane przez nasz sklep rolety są wykonane z trwałych materiałów. Różnorodność naszych produktów i możliwość dopasowania do praktycznie każdego okna sprawiają, że oferowane moskitiery są produktami uniwersalnymi. Sprawdzają się dobrze zarówno w przypadku budynków mieszkalnych, jak i powierzchni biurowych. W naszej firmie pracują wyłącznie wykwalifikowani specjaliści. Każde zlecenie traktujemy indywidualnie, jednocześnie zapewniając atrakcyjne ceny. W razie pytań lub zainteresowania ofertą zapraszamy do kontaktu z biurem.