Plisy Szamocin

Jeśli jesteś z Szamocina lub okolic albo z innego regionu i poszukujesz praktycznego systemu zasłaniania okien, to z pewnością oferowane przez nas w tym mieście plisy spełnią Twoje wymagania. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w produkcji i dystrybucji takich rozwiązań, a efektem tego jest dostarczanie nowoczesnych, praktycznych, trwałych i niezwykle estetycznych elementów. Nasza oferta jest bardzo szeroka i nawet bardzo wymagający klienci znajdą w niej rozwiązania dopasowane do bardzo rygorystycznych wymogów.

Wysoki poziom funkcjonalności oraz wygodne użytkowanie

Plisy są osłonami okiennymi, przy pomocy których można zasłonić nie tylko całe okno, ale również jego część. Oznacza to, że nadają się one nie tylko do przyciemniania, ale również mogą spełniać podobne zadania do firanek. Zastosowana w nich tkanina HONEYCOMB chroni nie tylko przed nadmiernymi ilościami promieni słońca, które najzwyczajniej w świecie przeszkadzają, ale również przed nagrzewaniem się pomieszczenia w porze letniej. Jednocześnie nasze plisy, które dostarczamy do Szamocina, nadają się również do stosowania zimą, ponieważ chronią przed utratą ciepła, zmniejszając w ten sposób wydatki na ogrzewanie. Możliwość całkowitego lub częściowego zasłonięcia okna daje poczucie prywatności i umożliwia odpoczynek w lepszych warunkach. Oferowane przez nas plisy są łatwe i wygodne w użytku.

Łatwy montaż i dopasowanie do różnych typów okien

Plisy dostępne w ofercie naszej firmy mogą być montowane w bardzo łatwy sposób. Możliwy jest montaż inwazyjny, jednak jeśli zależy Ci na instalacji bez ingerowania w stolarkę okienną, to również posiadamy dla Ciebie modele plis, które są przystosowane do takiej metody montażu. Istotną zaletą tych osłon okiennych jest fakt, że można je dopasować do wielu rodzajów i rozmiarów okien. Oprócz plis do tradycyjnych okien prostokątnych produkujemy i dostarczamy plisy pasujące do okien skośnych, okrągłych, a nawet dachowych. Innymi słowy, każdy klient znajdzie u nas rozwiązania dopasowane do różnych, często bardzo precyzyjnych i rygorystycznych wymagań.

Atrakcyjny wygląd pasujący do różnych wnętrz

W ofercie naszej firmy możesz znaleźć plisy, które nie tylko spełniają zadania praktyczne, ale również charakteryzują się wysokim poziomem estetyki. Zapewniamy szeroki wybór tkanin o różnych fakturach i kolorach. Różnorodna kolorystyka i wzornictwo to bardzo ważny atut, dzięki któremu produkowane przez nas plisy świetnie komponują się z różnymi stylizacjami przestrzeni okiennych oraz całych wnętrz, w których się znajdują.