plisy Chodzież

Plisy to system wewnętrznych osłon okiennych doceniiany głównie za możliwość ołoniecia dowolnej części okna i funkcjonalność zależną od wybranej tkaniny. Żaluzje plisowane mogą całkowicie zaciemnić pomieszczenie lub spełniać jedynie funkcję zbliżoną do firanki. Mogą chronić przed nadmiernym nagrzewaniem pomieszczeń latem i utratą ciepła zimą. Plisa jako jedyna osłona okienna pozwala na osłonięcie dowolnej części okna, więc wyróżnia się
wyjątkowo dużą użytecznością.

Zalety

DOPASOWANIE

Plisy możn dopasować do niemal każdego okna – od tradycyjnych prostokątnych , przez okna skośne aż po okrągłe. Dostępna jest także wersja do okien dachowych.

KOMFORT

Osłony zapewniają ochronę przed nadmiernym promieniowaniem słonecznym i dają poczucie prywatności, co pozwala na relaks w optymalnych warunkach.

WYGODA

Wiele dostępnych opcji sterowania plisą sprawia, że codzienne użytkowanie osłony jest niezwykle wygodne i proste.

DESIGN

Szeroki wybór tkanin o różnych kolorach i fakturach oraz możliwość dopasowania kolorystycznego profili sprawia, że plisy świetnie dopasowują się do każdego wnętrza.

MONTAŻ

Plisy można zamontować w prosty sposób zarówno bezinwazyjnie, jak i ingerująć w ramę okna. Rodzaj montażu można dopasować do wymiarów ramy okiennej.

OSZCZĘDNOŚĆ

Tkaniny HONEYCOMB ograniczają nagrzewanie się pomieszczeń latem i nie doprowadzają do nadmiernej utraty ciepła zimą, przez co przyczyniają się do redukcji kosztów eksploatacyjnych.

MODELE

PLISA POJEDYŃCZA

Składa się z jednekj tkaniny oraz dwóch profili .To tradycyjne rozwiązanie, które pozwala na osłonięcie dowolnej części okna.To czy plisa całkowicie zaciemni pomieszczenie czy wpuści do niego światło dzienne lub czy ochrnoni wnętrze przed nagrzewaniem zależy od właściwości wybranej tkaniny.

PLISA PODWÓJNA

Składa się z dwóch tkanin i aż trzech ruchomych profili , co daje większe możliwości osłonięcia okna. W zależności od wybranych tkanin i potrzeb możemy za pomocą jednej osłony całkowicie zaciemnić pomieszczenie lub tylko delikatnie je osłonić nie rezygnując ze światła dziennego.

PLISY NA OKNA DACHOWE

Do osłonięcia okien dachowych stosowany jest system składający się z prowadnic bocznych przymocowanych do bocznych listw okiennych, co zapewnia plisie stabilność. Wybierając odpowiednią tkaninę, plisa może ochronić pomieszczenie przed nadmiernym nagrzewaniem, co jest częstym problemem w przypadku okien dachowych.

PLISY NA OKNA O NIETYPOWYCH KSZTAŁTACH

Szeroki wybór mechanizmów i profili pozwala na dostosowanie plisy do niemal każdego kształtu nietypowego okna, m.in. do okna okrągłego, trapezowego, czy trójkątnego.

Szukając ochrony przed słońcem, dobrze jest postawić na plisy okienne. Oferujemy najwyższej jakości produkty tego rodzaju, dzięki którym przebywanie w pomieszczeniu będzie jeszcze bardziej komfortowe. Działamy na terenie Baranowa, Chodzieży i wielu innych lokalizacji w Wielkopolsce.

Proponowane przez nas plisy występują w wielu wersjach, dzięki czemu nierzadko stosuje się je w przypadku okien o nieregularnych kształtach oraz tych montowanych na dachu. Montaż może być bezinwazyjny. Opisywane produkty są doceniane przez osoby dbające o wystrój pomieszczenia. Chodzi o różnorodność pod kątem użycia tkanin, jak i kolorystykę. W każdym przypadku na pewno uda Ci się znaleźć odpowiednie rozwiązanie do osłanianej powierzchni.

Doskonale wiemy, że kupowane plisy to inwestycja na lata. W związku z tym zapewniamy, że same tkaniny, jak i mechanizmy są wytrzymałe.

Nasza firma ceni sobie profesjonalizm, dlatego nasz zespół składa się wyłącznie z wykwalifikowanych specjalistów. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie i rzetelnie. Jednocześnie oferujemy atrakcyjne ceny.

W razie jakichkolwiek pytań lub zainteresowania serdecznie zapraszamy do kontaktu z biurem. Chętnie udzielimy odpowiedzi i przygotujemy dostosowaną do Twoich wymagań ofertę. Jeżeli chcesz, możesz u nas nabyć także rolety, żaluzje, wertikale, nowoczesne systemy screen, a nawet moskitiery uniemożliwiające owadom dostanie się do pomieszczeń.