Rolety rzymskie, dzień noc Margonin

Każdy, kto zaczyna urządzać swoje mieszkanie, zacznie prawdopodobnie od stylizacji okien. Okna to ważny element wystroju każdego wnętrza, odpowiednio dobrane firany, zasłony, rolety czy żaluzje mogą nadać pomieszczeniu oryginalny, inny charakter.  Zastanawiasz się, jakie rolety będą dla Ciebie najodpowiedniejsze, które nadadzą pomieszczeniu elegancji, a jednocześnie funkcjonalności?

Szukasz oryginalnego wystroju swoich okien? Poznaj rolety rzymskie

Polecamy rolety rzymskie produkowane w miejscowości Margonin. Najważniejszą ich cechą jest fakt, iż z powodzeniem łączą dwa elementy- funkcję zasłon i firan. Roleta taka składa się z fałdów tkaniny, która podnoszona do góry zaczyna układać się w marszczenia i zakładki, tworzące dodatkową dekorację okna. Roleta unoszona lub opuszczana jest za pomocą specjalnego mechanizmu składającego się z koralików, może być również użyty mechanizm elektryczny na pilota. Po całkowitym opuszczeniu rolety materiał jest rozłożony na gładko na całej powierzchni okna. Zewnętrzny materiał jest formą zasłony, jest grubszy, zaciemniający, pod spodem znajduje się druga warstwa materiału, transparentna. Funkcjonalność rolety dzień noc polega na tym, że to Ty decydujesz o tym, jaką ilość światła wpuszczasz do swojego pomieszczenia, tworząc przy tym niepowtarzalny klimat w swoim gabinecie czy sypialni. Rolety rzymskie dzień noc, które dostarczamy na terenie Margonina. cechuje doskonałą jakość wykonania. Dbamy o jakość naszych materiałów i elementów mocujących. Wszystko to w trosce o zadowolenie i komfort użytkowania rolet. Zaufaj ponad 10 – letniemu doświadczeniu Salonu Okien z Margonina. Rolety rzymskie instalowane są do ściany lub sufitu. Stanowią oryginalną ozdobę sypialni, salonu czy kuchni. Estetyczne marszczenia materiału dodają intymności wnętrzu, chronią przed nadmiernych nasłonecznieniem pomieszczenia lub ciekawskimi spojrzeniami sąsiadów.

Czy rolety rzymskie dzień noc są dla Ciebie?

  • Tak, jeśli szukasz efektownego wystroju okna, a estetyka pomieszczenia odgrywa dla Ciebie ważną rolę.
  • Tak, jeśli cenisz funkcjonalność – materiał, z którego wykonane są rolety produkowane w Margoninie, możesz łatwo wyprać.
  • Tak, jeśli poszukujesz uniwersalnego rozwiązania, funkcji osłony okna w dzień i noc (całkowite zaciemnienie pomieszczenia przy opuszczeniu rolety – funkcja transparentna lub całkowite nasłonecznienie przy maksymalnym uniesieniu tkaniny do góry).
Rolety rzymskie projektowane i tworzone wnaszej firmie,to doskonała jakość materiałów – tworzymy jedne z najlepszych produktów tego rodzaju na polskim rynku. Oferujemy bogaty wybór kolorystyczny tkanin, od neutralnych bieli, beżu, szarości po bardziej odważne barwy, jak pomarańcz czy zieleń. W naszym sklepie są dostępne rolety rzymskie w różnych rozmiarach, od mini po standardowe rozmiary dużych okien.